Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, 2+1, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, delvis med vapensköldar, vardera diameter ca 23,5
Nagg, bättringar
844874
2020-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här