Grafiska blad
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKA BLAD, 2 st, "Vue Extérieure de l´Eglise St Sulpice" samt "Vue de l´Hotel de Ville", 1800-talets andra hälft, bildmått15x23 respektive 14x21 cm
Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo
Veck, ej examinerade ur ramar
844891
2020-12-12