Grafiska blad

Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

GRAFISKA BLAD, 2 st, "Vue Extérieure de l´Eglise St Sulpice" samt "Vue de l´Hotel de Ville", 1800-talets andra hälft, bildmått15x23 respektive 14x21 cm

Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo

Veck, ej examinerade ur ramar

844891

2020-12-12