Saltkar, 1800-talets första hälft

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALTKAR, Karl Johan, Rännåsporfyr från Elfdals Porphyrverk, fasetterat, höjd 3, diameter 6 cm

Smärre nagg

844902

2020-12-19