Penselvas

Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PENSELVAS, Kina, 900-tal, trä, dekor med fåglar och tecken, höjd ca 20,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

844905

2020-12-01