Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HENRIK BAGER (född 1948): "Pierre August & The spirit of ecstasy, no. III", monogramsignerad HB 93-97, a tergo betitlad samt daterad, 85x74 cm
844911
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här