Taklampa art deco

Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco
Taklampa art deco

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1930-tal, art deco, grönpatinerad metall, 5 ljuspunkter, klädd med sidor i papp, höjd inkl. stomme 75, diameter 70 cm

Bruksslitage, skador och slitage

844914

2020-11-24