Kinesisk vas

Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

VAS, Kina, 1800-tal, porslin, dekor i underglasyrblått av fohundar och drakar, höjd ca 34 cm

Kuntoraportti

Slitage, botten med hårnålssprickor

844916

Päivämäärä:

2020-12-09