Kinesisk vas
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
VAS, Kina, 1800-tal, porslin, dekor i underglasyrblått av fohundar och drakar, höjd ca 34 cm
Kuntoraportti
Slitage, botten med hårnålssprickor
844916
Päivämäärä:
2020-12-09