Edition Noël Halslås Silver Antik 1896
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
4 500 SEK
Kuvaus
HALSLÅS, silver, antik, H.Pira & Son, Karlskrona, 1896, delvis förgylld, fasettslipade gröna och röda glasstenar, hjärtformad kläpp, halskedja modell ärtlänk med förgyllda kulor, längd ca 45 cm, vikt ca 75 g
Kuntoraportti
Fint skick. Åldersrelaterat slitage. Baksidig gravyr.
844924
Päivämäärä:
2020-12-13