Peter Freudenthal oljemålning

Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad a tergo Peter Freudenthal 1973, olja på duk, ca 129x48 cm

PROVENIENS: Galleri Belle, Västerås

Smärre ytskador

844930

2020-11-24