Arne Hallén skulptur Jugend

Arne Hallén skulptur Jugend
Arne Hallén skulptur Jugend
Arne Hallén skulptur Jugend
Arne Hallén skulptur Jugend
Arne Hallén skulptur Jugend
Arne Hallén skulptur Jugend
Arne Hallén skulptur Jugend
Arne Hallén skulptur Jugend
Arne Hallén skulptur Jugend
Arne Hallén skulptur Jugend

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARNE HALLÉN, tillskriven, patinerat gips, kvinnoansikte,, tidigt 1900-tal, jugend, signerad Hallén, ristad signatur, höjd ca 28 cm

Bruksslitage

844941

2020-12-01