Oljemålning porträtt av flicka

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv av flicka, olja på duk, ca 42x33 cm

Hål i duken, krackelerad, retusch på öga

844949

2020-11-25