Edition Noël Dräktspänne Silver Antikt

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

DRÄKTSPÄNNE, förgyllt silver, antikt, Gabriel Dahlberg, Lund, 1800-tal, dekor med stiliserade bladverk och filigran, diam ca 67 mm, längd ca 13.5 cm, vikt ca 70.0 g

Fint skick. Mindre ärgningar.

844955

2020-12-13