Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
DRÄKTSPÄNNE, förgyllt silver, antikt, Gabriel Dahlberg, Lund, 1800-tal, dekor med stiliserade bladverk och filigran, diam ca 67 mm, längd ca 13.5 cm, vikt ca 70.0 g
Fint skick. Mindre ärgningar.
844955
2020-12-13