Arthur Heickell

Arthur Heickell
Arthur Heickell
Arthur Heickell
Arthur Heickell
Arthur Heickell
Arthur Heickell

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

ARTHUR HEICKELL (Finland, 1873-1958): Interiör med eldstad, olja på duk, signerad, ca 30x40 cm.

844968

2020-11-24