Skulptur i form av häst

Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, häst, 1900-tal, Indien, polykromt bemålad, höjd ca 66, längd ca 64 cm

Bruksslitage, krackelyr samt färgbortfall

844969

2020-12-01