Pelle Linde

Pelle Linde
Pelle Linde
Pelle Linde
Pelle Linde
Pelle Linde
Pelle Linde

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PELLE LINDE, stockholmsmotiv , olja på duk, signerad Linde, ca 49x60 cm

844977

2020-11-26