Skåp teak

Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak

Klubbat för:

650 SEK

2 000 SEK

SKÅP, med skrivklaff samt vitrindel, 1900-talets mitt, fanérad i teak, underdel med skåpsdörrar samt 1 hyllplan invändigt, skrivklaff med bakomliggande förvaring, ovandel med vitrinskåp, höjd ca 144, 90x40 cm

Bruksslitage, fanérskador

844980

2020-12-01