Soffbord Tranås

Soffbord Tranås
Soffbord Tranås
Soffbord Tranås
Soffbord Tranås
Soffbord Tranås
Soffbord Tranås
Soffbord Tranås
Soffbord Tranås
Soffbord Tranås
Soffbord Tranås

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, märkt Möbelverket Tranås Nr. 775, teakfanér, höjd ca 55, längd 80, bredd 63 cm

Slitage, märken, repor och slag, fanérskador på bordsskiva

844982

2020-12-01