Matgrupp
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, rokokostil, bemålade i vitt, bestående av 1 matbord med iläggsskiva och 4 stolar, bordets höjd ca 74, diameter 115, samt iläggsskiva à 50 cm, sitthöjd stolar 45 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor, märken
844985
Päivämäärä:
2020-12-01