Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, rokokostil, bemålade i vitt, bestående av 1 matbord med iläggsskiva och 4 stolar, bordets höjd ca 74, diameter 115, samt iläggsskiva à 50 cm, sitthöjd stolar 45 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, repor, märken

844985

Päivämäärä:

2020-12-01