Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
BORD, barockstil, 1900-talets första hälft, två lådor i sargen, höjd ca 75, 100x67 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken
844994
2020-12-01