Bord barockstil

Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

BORD, barockstil, 1900-talets första hälft, två lådor i sargen, höjd ca 75, 100x67 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken

844994

2020-12-01