Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SIDOBORD, 1900-talets andra hälft, Swed-form, Skillingaryd, teak samt beslag i mässing, tre lådor, höjd ca 43, 102x37 cm

Bruksslitage, repor och märken

844996

2020-12-01