Hjalmar Strååt oljemålning

Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJALMAR STRÅÅT (1885-1971), "Bollhusgränd. Stockholm", signerad HJ. Strååt, olja på pannå, ca 34x49 cm

845003

2020-11-26