Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
VIKSKÄRM, tidigt 1900-tal, Asien, 4 delat, bemålad, inläggningar med bl a pärlemor, skuren dekor, höjd ca 90, totaltlängd 109 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, sprickor
845012
2020-11-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner