Johan Ossian Andersson oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Fiskebåtar till havs, olja på duk, signerad J. Ossian samt daterad 1931, 63x101 cm

Kuntoraportti

845016

Päivämäärä:

2020-11-26