Johan Ossian Andersson oljemålning
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Fiskebåtar till havs, olja på duk, signerad J. Ossian samt daterad 1931, 63x101 cm
Kuntoraportti
845016
Päivämäärä:
2020-11-26