Klubbat för:
4 000 SEK
4 000 SEK
GEORGE HENSHER, stolar, 6 st, karmstolar, 1 par, 1900-talets andra hälft, mahogny, klädda i grönt skinn med pärlspikning, sitthöjd 46 cm
Märken, bruksslitage
845026
2020-11-25