Barnvagn och gåstol 1940-tal
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARNVAGN, GÅSTOL, 1940-tal, Sverige, vagn av bemålat trä, hjul och handtag med förkromad metall, sufflett med plastad väv, gåstol med järnstomme med rött hölje, gummiförsedda hjul samt sits av trä, höjd ca 41 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
845028
2020-11-27