Barnvagn och gåstol 1940-tal

Barnvagn och gåstol 1940-tal
Barnvagn och gåstol 1940-tal
Barnvagn och gåstol 1940-tal
Barnvagn och gåstol 1940-tal
Barnvagn och gåstol 1940-tal
Barnvagn och gåstol 1940-tal
Barnvagn och gåstol 1940-tal
Barnvagn och gåstol 1940-tal
Barnvagn och gåstol 1940-tal
Barnvagn och gåstol 1940-tal
Barnvagn och gåstol 1940-tal
Barnvagn och gåstol 1940-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNVAGN, GÅSTOL, 1940-tal, Sverige, vagn av bemålat trä, hjul och handtag med förkromad metall, sufflett med plastad väv, gåstol med järnstomme med rött hölje, gummiförsedda hjul samt sits av trä, höjd ca 41 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

845028

2020-11-27