BERGÈRER
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERGÈRER, ett par, möjligen Ferdinand Boberg, fanérade i björk, dekor av intarsia
PROVENIENS: Graninge Stiftsgård
Smärre ytskador, karm med spricka, klädseln har släpp ngt
845036
2020-12-01