BERGÈRER

BERGÈRER
BERGÈRER
BERGÈRER
BERGÈRER
BERGÈRER
BERGÈRER
BERGÈRER
BERGÈRER
BERGÈRER
BERGÈRER
BERGÈRER
BERGÈRER

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERGÈRER, ett par, möjligen Ferdinand Boberg, fanérade i björk, dekor av intarsia

PROVENIENS: Graninge Stiftsgård

Smärre ytskador, karm med spricka, klädseln har släpp ngt

845036

2020-12-01