Bjrön Widell

Bjrön Widell
Bjrön Widell
Bjrön Widell
Bjrön Widell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN WIDELL (född 1954): komposition, olja på duk, ca 62x50 cm

smärre ytslitage

845037

2020-11-27