Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BJÖRN WIDELL (född 1954): komposition, olja på duk, ca 62x50 cm
smärre ytslitage
845037
2020-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här