Figuriner i form av hundar 4 st

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 4 st., i form av hundar, metall, höjd ca 2-7 cm

Smärre slitage, repor

845049

2020-11-27