Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FIGURINER, 4 st., i form av hundar, metall, höjd ca 2-7 cm
Smärre slitage, repor
845049
2020-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här