Stig Rousk oljemålning

Stig Rousk oljemålning
Stig Rousk oljemålning
Stig Rousk oljemålning
Stig Rousk oljemålning
Stig Rousk oljemålning
Stig Rousk oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG ROUSK (född 1934): Stadsmotiv, signerad o daterad S EH Rousk -74, olja på duk, ca 61x50 cm

845070

2020-11-25