Notställ

Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NOTSTÄLL, tidigt 1900-tal, betsad stomme av trä, höjd ca 97 cm

Maskstungen stomme, bruksslitage

845076

2020-12-01