Spegel empirstil 1800-talets slut

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets slut, empirstil, dekor i pastellage, delvis förgylld och bronserad, ca 102x58 cm

Smärre slitage

845078

2020-11-25