Poul Ekelund oljemålning

Poul Ekelund oljemålning
Poul Ekelund oljemålning
Poul Ekelund oljemålning
Poul Ekelund oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POUL EKELUND (1920-1976), Landskap, olja på duk, signerad, 50 x 61 cm.

845079

2020-12-06