TONI ZUCCHERI Numina

TONI ZUCCHERI Numina
TONI ZUCCHERI Numina
TONI ZUCCHERI Numina
TONI ZUCCHERI Numina
TONI ZUCCHERI Numina
TONI ZUCCHERI Numina
TONI ZUCCHERI Numina
TONI ZUCCHERI Numina
TONI ZUCCHERI Numina
TONI ZUCCHERI Numina

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TONI ZUCCHERI, "Numina", vas, Venini, Italien, handblåst blåtonadglasmassa, signerad samt daterad 2007, etikettmärkt undertill höjd ca 31, diameter ca 20 cm

Smärre slitage

845092

2020-11-27