Glastavla

Glastavla
Glastavla
Glastavla
Glastavla

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GLASTAVLA, 1900-talets andra hälft, klar glasmassa, frostad dekor med underhavsmotiv, storlek ca 96x56 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med repor och märken

845116

2020-11-27