Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GLASTAVLA, 1900-talets andra hälft, klar glasmassa, frostad dekor med underhavsmotiv, storlek ca 96x56 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med repor och märken
845116
2020-11-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner