Oiva Toikka glasfågel Nuutajärvi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIVA TOIKKA, (1931-2019), för Nuutajärvi, glasfågel, irriserande och klar glasmassa, undersidigt signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, längd ca 14 cm, höjd ca 7 cm

Smärre slitage

845118

2020-11-24