Toalettbord gustaviansk stil

Toalettbord gustaviansk stil
Toalettbord gustaviansk stil
Toalettbord gustaviansk stil
Toalettbord gustaviansk stil
Toalettbord gustaviansk stil
Toalettbord gustaviansk stil
Toalettbord gustaviansk stil
Toalettbord gustaviansk stil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SMINKBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålad, beslag i metall, uppsats med fasettslipad spegel och två lådor, fem lådor i sarg, höjd ca 75, 115x47 cm

Senare bemålning, färgbortfall, bruksslitage

845131

2020-11-25