Skåp med överdel jugend

Skåp med överdel jugend
Skåp med överdel jugend
Skåp med överdel jugend
Skåp med överdel jugend
Skåp med överdel jugend
Skåp med överdel jugend
Skåp med överdel jugend
Skåp med överdel jugend
Skåp med överdel jugend
Skåp med överdel jugend
Skåp med överdel jugend
Skåp med överdel jugend
Skåp med överdel jugend
Skåp med överdel jugend
Skåp med överdel jugend
Skåp med överdel jugend
Skåp med överdel jugend
Skåp med överdel jugend

Klubbat för:

350 SEK

3 000 SEK

SKÅP MED ÖVERDEL, 1900-talets början, jugend, mahogynfanér, detaljer i mässing, 2-delat, 4 lådor, höjd ca 195, 230x75 cm

Skador, slitage, märken

845148

2020-12-09