Klubbat för:
350 SEK
3 000 SEK
SKÅP MED ÖVERDEL, 1900-talets början, jugend, mahogynfanér, detaljer i mässing, 2-delat, 4 lådor, höjd ca 195, 230x75 cm
Skador, slitage, märken
845148
2020-12-09