Ampel Österrike

Ampel Österrike
Ampel Österrike
Ampel Österrike
Ampel Österrike
Ampel Österrike
Ampel Österrike
Ampel Österrike
Ampel Österrike

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AMPEL, 1800-tal, sannolikt Österrike, för 4 ljus, skuret trä, delvis förgylld, höj- och sänkbar diameter ca 65 cm

En lös ljusarm, ytskador

845153

2020-11-30