Kandelabrar

Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KANDELABRAR, 1 par, malm, 1800/1900-tal, märkt "B.A. Näsman Eskilstuna No 3"för 3 ljus vardera, går att montera till ljusstake, höjd ca. 42,5 cm

Ingår i auktionen Jultema

Bruksslitage

845155

2020-12-10