Matsalsbord jugend 1900-talets början

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATSALSBORD, 1900-talets början, jugend, mahognyfanér, bronserade detaljer, 7 iläggsskivor a 60 cm, höjd ca 77, 156x126 cm (576)

Skador, slitage, märken, fläckar förekommer

845165

2020-12-09