Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATSALSBORD, 1900-talets början, jugend, mahognyfanér, bronserade detaljer, 7 iläggsskivor a 60 cm, höjd ca 77, 156x126 cm (576)
Skador, slitage, märken, fläckar förekommer
845165
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här