Fickur i silver
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OMEGA, 4 st, VINKING, fickur, vitemaljerade urtavlor, diameter 31-51 mm, damfickur med etui
Går vid inskrivningstillfället, en Omega med skadad urtavla, bucklor och slitage, mindre omega med gravyr
845174
2020-11-25