Fickur i silver
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OMEGA, 4 st, VINKING, fickur, vitemaljerade urtavlor, diameter 31-51 mm, damfickur med etui
Kuntoraportti
Går vid inskrivningstillfället, en Omega med skadad urtavla, bucklor och slitage, mindre omega med gravyr
845174
Päivämäärä:
2020-11-25