Fickur i silver

Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

OMEGA, 4 st, VINKING, fickur, vitemaljerade urtavlor, diameter 31-51 mm, damfickur med etui

Kuntoraportti

Går vid inskrivningstillfället, en Omega med skadad urtavla, bucklor och slitage, mindre omega med gravyr

845174

Päivämäärä:

2020-11-25