Skulptur konstglas

Skulptur konstglas
Skulptur konstglas
Skulptur konstglas
Skulptur konstglas
Skulptur konstglas
Skulptur konstglas
Skulptur konstglas
Skulptur konstglas

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

SKULPTUR, i form av fågel, konstglas, signerad F.M. Ronneby, Sweden, höjd ca 27 cm

Smärre slitage

845175

2020-11-27