Arne Vodder sideboard
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ARNE VODDER, sideboard, Sibast, 1960-70-tal, palisander, hyll- och lådinredning bakom dörrar, bardel med belysning, spegel- och glasinredning, detaljer i mässing, längd 220, djup 46, höjd ca 106 cm
CITES-intyg från Jordsbruksverket för palisander medföljer
Bruksslitage, något blekt, SAV garanterar ej belysningsfunktionen
845183
2020-12-01