Arne Vodder sideboard

Arne Vodder sideboard
Arne Vodder sideboard
Arne Vodder sideboard
Arne Vodder sideboard
Arne Vodder sideboard
Arne Vodder sideboard
Arne Vodder sideboard
Arne Vodder sideboard
Arne Vodder sideboard
Arne Vodder sideboard
Arne Vodder sideboard
Arne Vodder sideboard
Arne Vodder sideboard
Arne Vodder sideboard
Arne Vodder sideboard
Arne Vodder sideboard
Arne Vodder sideboard
Arne Vodder sideboard

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ARNE VODDER, sideboard, Sibast, 1960-70-tal, palisander, hyll- och lådinredning bakom dörrar, bardel med belysning, spegel- och glasinredning, detaljer i mässing, längd 220, djup 46, höjd ca 106 cm

CITES-intyg från Jordsbruksverket för palisander medföljer

Bruksslitage, något blekt, SAV garanterar ej belysningsfunktionen

845183

2020-12-01