Sminkbord/skrivbord England

Sminkbord/skrivbord England
Sminkbord/skrivbord England
Sminkbord/skrivbord England
Sminkbord/skrivbord England
Sminkbord/skrivbord England
Sminkbord/skrivbord England
Sminkbord/skrivbord England
Sminkbord/skrivbord England
Sminkbord/skrivbord England
Sminkbord/skrivbord England

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMINKBORD, SKRIVBORD,1900-talets andra hälft, England, idegran med delvis skinnklädd skiva, uppsats, uppfällbar spegel, höjd 73 (med uppsats 78), 84x50 cm

Bruksslitage

845191

2020-11-25