NILS JONSSON matbord modell Malta
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
NILS JONSSON, "Malta", matbord, Hugo Troeds, 1950/60-tal, teakfanér, utdragbart med fällbar iläggskiva undertill á 41, höjd ca 82, diameter 110, med iläggsskiva ca 151x110 cm
Smärre slitage, fuktring på toppskivan
845192
2020-12-01